شروع به کار خبرنامه سایت نی نی رشد

newsletter

با سلام

گروه مدیریت سایت نی نی رشد افتخار دارد تا آغاز به کار خبرنامه نی نی رشد  را به اطلاع کلیه همراهان و یاوران سایت برساند. انشار این خبر نامه  با تلاش گروه فنی سایت تحقق یافته و امید آن می رود که با استقبال مخاطبان صمیمی سایت روبرو گردد.

خبرنامه :

خبرنامه الکترونیکی شامل اخبار ، مقالات و مطالب مفید می باشد که معمولا به صورت خلاصه شده و از طریق پست الکترونیکی برای اعضاء ارسال می شود و هر یک از اعضا برای مطالعه کامل مطلب می توانند  از طریق لینک درج شده در خبرنامه به سایت مراجعه نموده و از متن کامل مطلب یا خبر استفاده نمایند.

خبرنامه نی نی رشد:

خبرنامه ” نی نی رشد ” نیز آخرین مطالب درج شده در سایت را به صورت خلاصه برای اعضاء ارسال می نماید. برای راحتی کاربران و اعضاء خبرنامه ، ارسال ایمیل در هر هفته یک بار انجام می شود تا ضمن اطلاع رسانی از اخرین اخبار، مزاحمتی برای کاربران ایجاد نشود. زیرا ارسال ایمیل با تعداد زیاد باعث پر شدن  Inbox و ایجاد مشکلاتی برای ایشان خواهد شد.

نحوه عضویت:

کاربران و بازدیدکنندگان سایت می توانند با ثبت آدرس پست الکترونیکی ( Email Address ) خود در کاردر بالای سایت ( گوشه بالا سمت راست ) و کلیک روی دکمه ارسال ، درخواست عضویت خود را به خیرنامه ارسال نمایند.

سپس برای تایید نهایی ، یک ایمیل به آدرس پست الکتروینکی شما ارسال می شود و شما باید این ایمیل را باز کرده و بر روی لینک موجود در آن کیلک کنید. پس از آن با دیدن عبارت ” عضویت شما تایید شد” ، شما با موفقیت به عضویت خبرنامه در آمده و از این به بعد خبرنامه هفتگی سایت نی نی رشد را دریافت خواهید نمود.

دقت بفرمایید که باز کردن ایمیل و کلیک روی لینک درون آن برای تایید نهایی و عضویت الزامی است.

مشکلات احتمالی:

در صورتی که در هر یک از مراحل عضویت ، و حتی بعد از عضویت  ، خطا یا مشکلی برای شما بوجود آمد می توانید از طریق پست الکترونیکی سایت ، مکاتبه و بخش فنی سایت را مطلع نمایید. همکاران ما در اسرع وقت مشکل را بررسی و رفع خواهند کرد.

info@niniroshd.ir

شما می توانید از طریق فرم  ” تماس با ما ” نیز مشکلات خود را با بخش فنی ، مدیریت و همکاران سایت در میان بگذارید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*