فیلم

چرا کودکم دیگران را گاز می گیرد ؟

index

چرا کودکم دیگران را گاز می گیرد ؟ نوزادان به مکیدن و گاز گرفتن علاقه ی زیادی دارند . آنها معمولا تا سن یک و نیم سالگی وسایل خانه ، اسباب بازی هایشان و هر چیز دیگری را که پیدا کنند ، گاز می زنند . گاهی اوقات نیز کودکان دیگران را گاز می گیرند . معمولا وقتی لثه های ... ادامه مطلب »

دانلود فیلم بارداری در ۵ دقیقه

film-1

این فیلم آموزشی تمام مراحل بارداری تا تولد را در ۵ دقیقه نمایش می دهد. این فیلم شامل تغییرات جسمی مادر در دوران بارداری است. نمایش مرحله به مرحله رشد جنین و مقایسه اندازه و وضعیت جسمی جنین این فیلم به زبان اصلی است ولی کاملا گویا و آگاهی دهنده است. قیمت  فقط ۲۰۰۰ تومان [purchase_link id=”1770″ text=”اضافه‌کردن به سبدخرید” ... ادامه مطلب »

بد رفتاری فرزند شما به عنوان میهمان

images

بد رفتاری فرزند شما به عنوان میهمان فرزندم در جشن تولد ،به میهمانی ،وحشتناکی تبدیل می شود .او به طور غیر عادی بیش فعال میشود و به گونه ای رفتار می کندکه در خانه هیچ گاه آنطور نیست . فکر کنید بچه ها معمولا در میهمانی ها به سه دلیل بد رفتاری می کنند : ۱٫تحت تاثیر هیجان ناشی از ... ادامه مطلب »

فیلم رشد دوقلو ها ( قسمت پنجم)

2-kid

در این جا شما می توانید تمامی مراحل رشد جنین دوقلو را به صورت تصویری مشاهده نمایید. این فیلم در پنج قسمت در اختیار شما قرار می گیرد. قسمت پنجم : برای دیدن قسمت اول اینجا کلیک کنید. برای دیدن قسمت دوم اینجا کلیک کنید. برای دیدن قسمت سوم اینجا کلیک کنید. برای دیدن قسمت جهارم اینجا کلیک کنید. ادامه مطلب »

فیلم رشد دوقلوها ( قسمت چهارم )

2-kid

در این جا شما می توانید تمامی مراحل رشد جنین دوقلو را به صورت تصویری مشاهده نمایید. این فیلم در پنج قسمت در اختیار شما قرار می گیرد. قسمت چهارم : برای دیدن قسمت اول اینجا کلیک کنید. برای دیدن قسمت دوم اینجا کلیک کنید. برای دیدن قسمت سوم اینجا کلیک کنید. برای دیدن قسمت پنجم اینجا کلیک کنید. ادامه مطلب »

فیلم رشد دوقلو ها ( قسمت سوم)

2-kid

در این جا شما می توانید تمامی مراحل رشد جنین دوقلو را به صورت تصویری مشاهده نمایید. این فیلم در پنج قسمت در اختیار شما قرار می گیرد. برای دیدن قسمت اول اینجا کلیک کنید. برای دیدن قسمت دوم اینجا کلیک کنید. برای دیدن قسمت چهارم اینجا کلیک کنید. برای دیدن قسمت پنجم اینجا کلیک کنید. ادامه مطلب »

فیلم رشد دوقلو ها ( قسمت دوم )

2-kid

در این جا شما می توانید تمامی مراحل رشد جنین دوقلو را به صورت تصویری مشاهده نمایید. این فیلم در پنج قسمت در اختیار شما قرار می گیرد. قسمت دوم شامل رشد جنین در هفته های اولیه ( تاهفته چهارم) خواهد بود . قسمت دوم : برای دیدن قسمت اول اینجا کلیک کنید. برای دیدن قسمت سوم اینجا کلیک کنید. ... ادامه مطلب »