بایگانی نویسنده: مدیر

توصیه هایی برای متوقف کردن حالت تهوع در بارداری

تهوع در بارداری

متاسفانه نمیتوانیم بگوییم که چگونه می توانید حالت تهوع خود را بطور کامل از بین ببرید .ولی می توانید کارهایی انجام دهید که آن را بهتر کنید . ۱٫کم کم به دفعات مکرر غذا بخورید تا معده ی شما خالی نباشد . ۲٫زیاد در مورد رعایت رژیم غذایی متعادل نگران نباشید ،فقط هر چیزی که در این مدت زمان نسبتا ... ادامه مطلب »

تفسیر و توضیح نتیجه آزمایش بارداری

pregnant-1

تست بتا (B-hcg) هورمون hCG در حین حاملگی تولید می شود. این هورمون توسط جفت که تخم را پس از لانه گیزیدر رحم تغذیه می کند، ایجاد می شود . hCGاولین بار حدود ۱۱ روز پس از لقاح در خون و بین ۱۲ تا ۱۴ روز پس از لقاحدر ادرار قابل اندازه گیری است . به طور طبیعی مقدار HCGهر ... ادامه مطلب »

می‌خواهید فرزند شما پسر باشد یا دختر؟

پسر يا دختر

می‌خواهید فرزند شما پسر باشد یا دختر؟منبع:مجله دانشمندسال بیست و سوم، شماره مسلسل ۲۵۸، فروردین ماه ۱۳۶۴، جمادی الثانی ۱۴۰۵، مارس ۱۹۸۵گوشه‌هایی از اسرار خلقتمی‌خواهید فرزند شما پسر باشد یا دختر؟به این دستورها توجه فرمائید:اقیانوس بی‌کران دانش پزشکی حاصل هزاران سال مطالعه و تلاش میلیونها پزشک و دانشمند است و هر روز هزاران نکته از میلیاردها مسائل علمی را آشکار ... ادامه مطلب »

با فرزندتان ارتباط خوبی برقرار کنید .

280-WarmVarm

با فرزندتان ارتباط خوبی برقرار کنید . اگر در برقراری ارتباط با فرزندانتان مشکل دارید ،از شخصی که می تواند الگو و سرمشقی خوب و مثبت باشد ،کمک بگیرید . این شخص می تواند کسی باشد که فرزندتان او را تحسین می کند و به وی احترام میگذارد . هر پدر یا مادری برای رفع مشکلش از دیگران کمک می ... ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار محاسبه زمان تخمک گذاری

اگر قصد بارداری دارید، باید بدانید که تنها وقتی تخمک گذاری صورت گرفته است ، اقدام شما موفق خواهد بود. پی شما برای اقدام به بارداری باید بدانید که چه زمانی تخمک گذاری در رحم شما اتفاق افتاده است. این نرم افزار بهترین بازه زمانی برای اقدام به بارداری را برای شما محاسبه می کند. این روش کاملا علمی بوده ... ادامه مطلب »

دانلود فیلم بارداری در ۵ دقیقه

film-1

این فیلم آموزشی تمام مراحل بارداری تا تولد را در ۵ دقیقه نمایش می دهد. این فیلم شامل تغییرات جسمی مادر در دوران بارداری است. نمایش مرحله به مرحله رشد جنین و مقایسه اندازه و وضعیت جسمی جنین این فیلم به زبان اصلی است ولی کاملا گویا و آگاهی دهنده است. قیمت  فقط ۲۰۰۰ تومان [purchase_link id=”1770″ text=”اضافه‌کردن به سبدخرید” ... ادامه مطلب »

سر درد در کودکان

سردرد در کودکان

سر درد در کودکان سر درد رد کودکان و نوجوانان شایع است اگر چه سر درد می تواند ،علامت شروع بیماری های بسیاری از قبیل، سرما خوردگی تا عفونتهای بسیار جدی و خطرناک باشد .ولی بیشترین علت آن استرس است . کودکی را در نظر آورید که روزهای متعددی کوشش می کند ،نقش خود را در نمایش مدرسه از حفظ ... ادامه مطلب »

تاثیر روحیه در دل درد کودکان

تاثیر روحیه در دل درد کودکان

تاثیر روحیه در دل درد کودکانی که از نظر تغذیه هرگز دچار مشکل نشده اند ولی دارای نگرانی و دلواپسیهای دیگری بویژه حین غذا خوردن هستند . به احتمال زیاد ،دچار دل درد میشوند . برای مثال ،کودکی که در فصل پاییز به علت آغاز سال تحصیلی ،نگران و مضطرب است و صبحها به جای داشتن اشتها کافی برای خوردن ... ادامه مطلب »

رشد هوشی در کودکان از تولد تا یک سالگی قسمت دوم

رشد هوشی در کودکان از نه ماه تا یک سال

از نه ماهگی تا یک سالگی طرز نشستن کودک بهبود میابد . بدین ترتیب ، تلاش می کند که بایستد و بعد از آن راه برود . هیچ چیز وجود ندارد که در کنار این کاشف کوچک قرار بگیرد .این مرحله ،مرحله ای ست که در آن باید اعضای خانواده کمد ها و پر چین های خانه رابا کلید قفل ... ادامه مطلب »

دانلود بسته آموزشی تصویری بایدها و نبایدهای ورزش در دوران بارداری ۱۰۱

varzesh-1

در این بسته که به صورت اسلاید تهیه شده است ، شما با تمامی نکات مهم در خصوص ورزش در دوران بارداری آشنا می شوید. این بسته شامل ۳۰ اسلاید با امکان نمایش خودکار می باشد. نوع بسته : یک فایل از نوع PPS  قابل نمایش با PowerPoint قیمت این بسته تنها ۳۰۰۰۰ ریال است. [purchase_link id=”1467″ text=”اضافه‌کردن به سبدخرید” ... ادامه مطلب »